Knihy pomáhají

Budeme Vám z celého srdce vděční za podporu finanční a materiální, ovšem i knihy jako takové dokážou pomoci! Knížky a pejsci totiž patří v našem světě neodmyslitelně k sobě! Máte doma knížky, u kterých víte, že je už nebudete číst a rádi byste je poslali dál? Každá kniha má svého čtenáře, takže by byla škoda, aby nějaká zůstala ležet jen tak v koutě! Náš spolek pořádá pravidelné knižní bazárky v Brně, připravujeme dokonce i internetové online aukce! Tyto akce mají již svou tradici a pravidelně na ně zavítá mnoho nadšených knihomolů. Nakoupí si zde zajímavé čtivo a peníze z knih pomohou dál. Knížky jsou zde často i úplně nové (a nebo alespoň ve velmi dobrém stavu) – přitom za minimum peněz – oproti běžné ceně v knihkupectví. Tomu se jednoduše řečeno nedá odolat :).

Chtěli byste, aby nám Vaše knihy pomohly? Pošlete nám je! 🙂 My je u nás doma připravíme, naceníme a na bazárek odvezeme – no a tam si jistě najdou své nové a fajn majitele:).
Jedinou podmínkou je, aby knihy nebyly „saláty“ – nebereme knihy hodně staré a poničené. Musíme dělat určitou „selekci“, protože všechny knížky skladujeme doma (místo tedy omezené) a navíc jsou hodně těžké (přenášení na akce). Nejlépe se prodává beletrie – asi se každý rád ponoří do příběhů… Třeba kuchařky a učebnice jdou daleko hůř. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat :). Pokud si nejste svým výběrem jisti, můžete nám poslat knihy na fotce a my se Vám ozveme s tím, zda jsou pro naše potřeby ideální.

Zároveň velmi uvítáme i „drobnůstky“ na pokladnu (záložky, náramky, svíčky, odznáčky, náušnice, cokoli na tento způsob:) ) – pokud víte o něčem a nebo někom šikovném, neváhejte nás kontaktovat, na případnou spolupráci se budeme moc těšit! 🙂

Adresa, kam balíčky posílat:

Smečka z Knihánkova z.s.
Velké Lipky 317
664 07 Pozořice
telefon: + 420 720 517 751

Knihy, které dostaneme darem a které se objeví na bazárcích/aukcích (tedy na které se můžete těšit:)) naleznete na tomto instagramovém účtě (https://www.instagram.com/knihankovskybazarek/) a nebo v této skupině na Facebooku (https://www.facebook.com/groups/663014711037337).
Moc děkujeme za to, že nám pomáháte pomáhat! Tyto knižní akce jsou zcela závislé na dobrosrdečnosti lidí, kteří na ně své knihy věnují. Děkujeme!