Míšánek

Míšánka jsme objevili na Facebooku (jako většinu našich adopťáčků). 2x vrácený z adopce, masivně sdílený, nikdo si nezavolal, bez šance… no tak šel k nám:) Míšánek byl vrácen z adopce hned 2x, údajně je agresivní a počůrává se. To druhé bylo pravdou, to první byla lež!!! Jak málo stačí k tomu, aby byl pejsek v podstatě odsouzený k smrti v útulku, s nulovou šancí najít domov. Kdyby ti lidé aspoň nelhali!!! Vrácen kvůli agresi.. já si myslím, že jim prostě bylo blbé říct, že je to kvůli počůrávání (slaboši..nemám slov..)… ano, ta hygiena byla katastrofální. Počůrávání bylo… pořád a neustále, ale pomohla kastrace. Přemýšleli jsme, zda Míšánka brát a nebo ne – především skrz tu agresivitu, báli jsme se… no a nakonec nastal šok, jak jsem psala, agresivní není ani z 0,00001%, byl to pouhý výmysl! Míšánek byl od začátku umazlené zlatíčko… Co se týká jeho minulosti, žil u bezdomovce ve Svitavách. Do útulku přišel v hrozném stavu, málem zemřel… Měl rozežranou kůži od parazitů, musel prožívat obrovské bolesti. Doma mu říkáme Tučňáček, protože on tak opravdu vypadá (a hlavně tak chodí:)). Je to hodné, pozitivní a (polo)baculaté stvořeníčko.
Jeho fotka byla na Facebooku masivně sdílená. Ale ani skrz to o něho nikdo ani nezavolal!!, lidé se asi lekli toho, že byl 2x vrácen (+ toho výmyslu s agresivitou). Facebook je na adopce skvělý, ale současně – jak se mi už několikrát potvrdilo – někdy prostě bohužel nestačí..

Míšánek je nálepka, hrozně rád se k člověku tiskne. Miluje postel, ale taky je to velký cestovatel a výletník. Miluje jízdu autem a je to zvědavý turista. Prostě parťák do pohody i nepohody, se vším všudy.🙂